College verbindt zich ertoe: 2020-2021 South Jersey-atleten

2021-11-29 08:01:25 By : Ms. Rita Wei

Ontdek waar lokale student-atleten uit South Jersey naar de universiteit gaan

Student-atleten die collegeverplichtingen hebben aangegaan. Stuur updates naar cpvarsity@gmail.com

Lorenzo Carletti, bisschop Eustace, katholiek

Mikey Paznokas, Moorestown Friends, Arcadia

Evan Schlotterbeck, Moorestown Friends, Muhlenberg

Amanda Attanasi, Washington Township, James Madison

Manon Bada, Washington Township, Messiah

Jiselle Daniels, Burlington Twp., St. Joseph's

Amber Downs, West Deptford, de staat West-Connecticut

Jillian Drumm, Cherry Hill East, La Salle

Sydney Farnham, Haddon Township, Harvard

Brooke Foster, Camden Catholic, Bloomsburg

Taylor Gardner, Camden Catholic, North Carolina-Asheville

Julia Gehring, Clearview, East Stroudsburg

Meghan Guarente, GCIT, New Hampshire

Josephine Jackson-Conner, Delran, Heilige Familie

Stella Kahn, Eastern, La Sallea

Sarah Kowalski, Burlington Twp., Misericordia

Paige Lindsay, West Deptford, Immaculata

Liz Leonard, West Deptford, Oost

Alex Lowry, GCIT, Goldey Beacom

Katie McCormick, Haddonfield, La Sallea

Alyssa Monti, Washington Township, Rutgers-Camden

Breana Parkinson, Delran, Georgische rechtbank 

Gabriella Parkinson, Delran, Georgische rechtbank 

Aly Petro, Washington Township, Rutgers-Camden

Alyssa Petulla, Hammonton, Goldey Beacom

Zomer Reimet, Ocean City, Monmouth

Natalie Schooley, Paul VI, East Stroudsburg

Audrey Shuff, Shawnee, West Virginia Wesleyan College

Cami Silvestro, Eastern, Army-West Point

Faith Slimmer, Ocean City, Rutgers

Sophia Smith, Washington Twp., Rutgers-Camden

Madelynn Spink, Audubon, William Paterson

Kendall Stansbury, Hammonton, St. Bonaventure

Julia Stephen, Shawnee, Heilige Familie

Olivia Vricella, Shawnee, La Salle

Kelsey White, Ocean City, Mount St. Mary's

Madison Winfield, Eastern, staat Montclair

Brooke Benson, Eastern, St. Francis

Kaitlyn Bowker, Rancocas Valley, Centraal Michigan

x-Ava Carlson, Moorestown Friends, Dartmouth

Gianna Conti, Paul VI, Abdij van Belmont

x-Leah DiRenzo, Camden Catholic, St. Joseph's

Megan Erdman, Heilige Geest, Scranton

Grace Ferriolo, Eastern, La Sallea

Alisyn Fink, Kingsway, Stevens Tech

Katherine Fricke, Shawnee, James Madison

x-Ryleigh Heck, Easten, North Carolina

x-Riley Hudson, Eastern, Ohio State

Catherine Kleeman, Eastern, Massachusetts Lowell

Madeline Lawlor, Seneca, Michigan State

Elena Leahy, Camden Catholic, Georgetown

Ava Lovallo, bisschop Eustace, Quinnipiac 

Laura McCann, Camden Catholic, La Sallea

Bella McCollister, Moorestown Friends, Ithaca

Tara McNally, Ocean City, Hofstrae

x-Gianna Miller, Camden Catholic, Liberty

Jillian Orcutt, Camden Catholic, Appalachian State

Adriana Palumbo, West Deptford, West Chester

Isabella Pavlides, bisschop Eustace, Bucknell

Olivia Quagliero, Shawnee, West Chester

x-Alex Ronning, Cherokee, St. Joseph's

x-Skylar Santucci, Shawnee, Michigan State

x-Alex Senior, bisschop Eustace, Fairfield

Emily Smart, Haddonfield, Stevens Institute of Technology

Jacqueline Smith, bisschop Eustace, Dickinson

Cassidy Strittmatter, Seneca, James Madison

Carlee Thompson, Oost, Montclair State

Emma Turner-Rogozin, Kingsway, West Chester

Abigail Vesey, Clearview, Kent State

Matt Delaney, St. Augustine, Amerikaans

Lucas Dunn, Camden Catholic, Chestnut Hill

Zach Hicks, Camden Catholic, Temple

John Horner, St. Augustine, de staat Florida (PWO)

Colin Merriman, Camden Catholic, Scranton

Keith Palek, St. Augustine, Universiteit van de Wetenschappen

Wesley Robinson, Life Center, Bloomfield

Ryan Roney, Gloucester Catholic, Alvernia

Wisler Sanon, Paul VI, NJIT

TaQuan Woodley, Camden, South Carolina

Doreen Ariik, Life Center, Dartmouth

Janice Ashong, Paul VI, Jefferson

Katie Kempter, bisschop Eustace, staat Frostburg

Amiaya Morgan, Timber Creek, Delaware State

Marianna Papazoglou, Wildwood Catholic, Penn

Jada Williams, Gloucester Katholiek, Tempel

Nico Bogardus, Seneca, Heilig Hart

x-Martin Cosgrove, Camden Catholic, Penn

Alex Giordano, Camden Catholic, Drexel

Finn McFadden, Kingsway, Davis & Elkins

Kevin Pandorf, Kingsway, Kustwacht

Samantha Bagosy, Washington Twp., Penn State-Brandywine

Sarah Cancila, Kingsway, St. Joseph's

Sara Cappetti, Burlington Twp., Ramapo

Alexa Caulder, Paul VI, Shippensburg

Taylor D'Attilio, Cedar Creek, Penn State-Brandywine

Makenzie Edwards, Hammonton, West Chester

Anita Hassan, Delsea, staat Montclair

x-Alexa Lee, Paul VI, Caldwell

Maeve Lougheed, Audubon, New Haven

Hailey Melvin, Seneca, West Chester

Angelina Savarese, Washington Twp., Millersville

x-Lilly St. Jean, Paul VI, Villanova

Dakota Sweet, Rancocas Valley, Immaculata

Bella Sylvester, Cherry Hill West, McDaniel

Chloe Trefz, Seneca, Washington College   

Jaden Allen, Washington Twp., Fordham

Tommy Batson, Haddonfield, Trinity College

Chad Black, Clearview, Frostburg State

Roderick Boyd, Timber Creek, Assumptie

Jalen Wang, Winslow, Boston College

x-Zion Cheeks, Penns Grove, Cincinnati

Alijah Clark, Camden/LEAP Academy, Rutgers

x-Amari Clark, Woodrow Wilson, Maryland

Brody Colbert, Williamstown, Heilig Hart

Xavier Coleman, Lenape, Boston College

Isaiah Cook, Willingboro, Delaware State

Patrick Coyle, St. Augustine, Towson

Will Drain, Ocean City, Rowan

Amir Dunn, Egg Harbor Twp., Assumptie

Matt Ellis, Cherokee, Mount Marty

Donovan Ezeiruaku, Williamstown, Boston College

Mike Fitzpatrick, Cherokee, staat Montclair

Aidan Greenwood, Washington Twp., Stevenson

Keshon Griffin, St. Joseph, Rutgers

Sam Gruber, St. Augustine, Delaware

Chase Hickey, St. Augustine, St. Anselmus

Ethan Hunt, St. Joseph, Georgetown

Brad Jamison, Ocean City, Bucknell

Brandon Jones, St. Augustine, Gettysburg

Jake Ketschek, St. Augustine, Vanderbilt

x-Donovan Leary, Timber Creek, Illinois

Chase Lomax, St. Joseph, LIU-Post

Levi Manson, Vineland, St. Franciscus

Jordan Marcucci, Absegami, staat Frostburg

Nick Meduri, St. Augustine, Wilkes

CJ Miller, Timber Creek, Howard

Caden Mimms, Absegami, staat Montclair

Josh Nobles, Woodrow Wilson, West-Michigan

Tyler Paige, St. Joseph, Fairleigh Dickinson

Joe Repetti, Ocean City, Mühlenberg

Michael Rhodes, Ocean City, West Chester

Ahmad Ross, St. Joseph, Leger

Jason Ruggieri, Gloucester Catholic, Coast Guard Academy

Terrence Salami, Holy Cross, Rutgers

Patrick Smith, Heilige Geest, Vanderbilt

Dylan Sharkey, Washington Twp., Staat Montclair

Demie Sumo, Willingboro, staat North Carolina

Josh Toner, Cherokee, James Madison

Angelo Vokolos, St. Augustine, Marist

Anthony Williams, Timber Creek, Stony Brook

Gage Ambruster, St. Joseph, Delaware Valley

x-Caden Bodine, Haddon Heights, Coastal Carolina

Eric Bogardus, Pitman, Penn State-Abington

x-Joey Bogart, Gloucester Catholic, Rhode Island

Gannon Brady, Ocean City, Fordham

Ethan Burbage, Kingsway, Old Dominion

Brendon Chin, Eastern, University of the Sciences

Brandon Chorzelewski, Cherry Hill West, Seton Hall

x-Trevor Cohen, Heilige Geest, Rutgers

Zach Coluccio, Timber Creek, Widener

Ethan Coursey, Heilige Geest, Caldwell

Ryan Dromboski, Northern Burlington, Penn

Jackson Edelman, Cherokee, Franklin & Marshall

x-Tom Finnegan, Ocean City, Vanderbilt

x-Andrew Gaines, St. Augustine, Wake Forest

Samson Gerner, Heilige Geest, Rosemont

David Hagaman, Heilige Geest, West Virginia

Aidan Hofmann, Cape May Tech, Centenary 

Tyler Leroy, Delran, New Orleans

y-Marco Levari, St. Augustine, Old Dominion

y-Michael Lucarelli, Paul VI, Tulane

Cael Magill, King's Christian, Washington College

Joseph Mascio, bisschop Eustace, St. John's

y-Dennis McCarron, Ocean City, Maryland

Brody McKenzie, St. Augustine, Rhode Island

Brock Mercado, St. Joseph, UNC-Asheville

x-Cohl Mercado, St. Joseph, Boston College

Zachary Mullins, Paul VI, Neumann

y-Tanner Nolan, Gloucester Catholic, Rutgers

Matt Nunan, Ocean City, Boston College

Liam O'Connor, Camden Catholic, Eastern

Stephen Petrosh, Heilige Geest, Kean

Carney Pettine, Shawnee, The College of New Jersey    

Blake Ramos, Millville, Delaware Valley

Frankie Romond, Rancocas Valley, Rutgers-Camden

x-Jake Ruchser, St. Augustine, Lafayette

Ryan Rumsey, Paul VI, Xavier

Matteo Salvati, St. Augustinus, Elmira

Jayden Shertel, Heilige Geest, Maryland-Baltimore County

Shane Solari, Heilige Geest, Villanova

Anthony Solometo, Gloucester Catholic, North Carolina

x-Jesse Spectre, Moorestown, Seton Hall

Aiden Starn, Pennsville, New Orleans

Noah Stofman, Cherry Hill East, York

Chase Swain, Woodstown, La Salle

y-Justin Sweeney, Egg Harbor Twp., Rutgers

Justin Szestowicki, Kingsway, North Carolina

x-Ryan Taylor, St. Augustine, Penn

Jackson Vanesko, St. Augustine, Bryant

Xavier Vazquez, Vineland, Oost-Kentucky

x-Ryan Weingartner, St. Augustine, Purdue

Kaleb Willis, King's Christian, Lafayette

John Wood, vasteland, Mount St Mary's

Frank Wright, Egg Harbor Twp., Wagner

x-Drew Wyers, Northern Burlington, Stetson

Tommy Batson, Haddonfield, Trinity College

Jake Gamber, Clearview, Chestnut Hill

Maeci Moore, Shawnee, Oost-Carolina

x-Ben Thomas, St. Augustine, Colgate

Megan Carter, bisschop Eustace, Bloomsburg

Jenna Casole, Cherry Hill West, Hofstrae

Emily Clothier, Rancocas Valley, Rutgers

Avery Corino, West Deptford, Maryland-Baltimore County

Caitlin Cowdin, Eastern, East Stroudsburg

Amber Downs, West Deptford, de staat West-Connecticut

Olivia Elbacher, Camden Catholic, Kutztown

Sam Esher, Cherokee, Webber International

Antonia Gismondi, West Deptford, Gemenebest van Virginia

Izabella Gismondi, West Deptford, East Stroudsburg

Sophia Graffeo, Cherry Hill West, East Stroudsburg

Kaitlyn Henry, Eastern, Embry Riddle Aeronautical

Margaret Lawlor, Moorestown, Ohio State

Mekelsey Montgomery, Rancocas-vallei, Tampa

Maci Moore, Shawnee, Oost-Carolina

Carney Pettine, Shawnee, The College of New Jersey

Devin Rybacki, Camden Catholic, Coastal Carolina

Emily Smart, Haddonfield, Stevens Institute of Technology

Tiffany Smith, Shawnee, West Virginia Wesleyan College

Sydney Sventy, Rancoas Valley, New Hampshire

Ava Taylor, Holy Cross, Long Island

Devon Webb, Seneca, Kennesaw State

Michael Foley, Haddonfield, Universiteit van Pennsylvania

Donald Grisbaum, Ocean City, Boston 

Sean Simms, Schalick, Georgia Tech

Annie Behm, Cherry Hill East, Notre Dame

Bella Brennan, Haddon Twp., Towson

Emma Chambers, Gloucester katholiek, Heilig Hart

Alexandria Cotter, Egg Harbor Twp., Indiana State

Allie Fenska, Moorestown Friends, Ohio State

Avery Fohring, Clearview, East Stroudsburg

Christina Levins, Moorestown Friends, Richmond

Katie McClintock, Ocean City, Wisconsin

Ava McDonough, Egg Harbor Twp., Holy Cross

Paige Sugra, Rancocas-vallei, UConn

Skyler Salay, Burlington Twp., Heilige Familie

Zachary Williams, Audubon, St Joseph's

Amirah Beasley, Washington Twp., Georgische rechtbank

Abigail Boggs, Rancocas-vallei, Monmouth

Sarah Parr, Audubon, Rhode Island

Jessica Rendfrey, Camden Catholic, Shenandoah

John Ruona, Shawnee, Mount St. Mary's

Zachary Williams, Audubon, St Joseph's

Erin Brennan, Heilige Geest, Jefferson

Josh Friedman produceert al meer dan tien jaar bekroonde sportverslaggeving in South Jersey voor de Courier Post en The Daily Journal. Als je een interessant verhaal te vertellen hebt of weet, neem dan contact op via Twitter op @JFriedman57 of via e-mail op jfriedman2@gannettnj.com. U kunt ook contact met hem opnemen via 856-486-2431. Steun de lokale journalistiek met een abonnement op de Courier Post, The Daily Journal of de Burlington County Times.

Tom McGurk is een regionale sportverslaggever voor de Courier-Post en The Daily Journal, die al meer dan 30 jaar verslag doet van sporten in Zuid-Jersey. Als je een sportverhaal hebt dat verteld moet worden, neem dan contact met hem op via (856) 486-2420 of e-mail tmcgurk@gannett.com. Volg hem op Twitter op @McGurkSports. Steun de lokale journalistiek met een Courier-Post-abonnement.